Port Royale.Bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Royale.Bg

Добре дошли в пристанището отворено за всички фенове на яхти и ветроходи
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Monkey Island

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 3:53 pm

Какво да ви кажа освен УАХУУУУУУУУУУ Е ТОВА Е ЯКА ИГРА

Нищо общо с познатите ни сериозни и тежки пиратски РПГ-та. Нищо общо с истинския свят на пиратите. Ето това вече е една забавна поредица пресъздаваща истинско приключение. Играта има общо четири части-всички интересни и увлекателни. Първите две са изключително кофти като графика и звук-доста по зле и от марио даже. Пак е яко но не доставя такова удоволствие като MI 3 и ч. Тройката е с доста причлина 2д графика и и в нея имате усещането че сте в анимационно филмче освен при морските битки имащи слаб 3д енджин. Четворката вече е доста по яко като графика и звук. Тя има невероятно добре развит 3д енджин.

Иначе-вив влизате в ролята на "кръвожадния" младеж и пират- Гайбръш Триипуд.
С течение на игрите ставате пират и се изправяте срещу злия зомби-пират ЛеЧък.

Когато станете пират в MI 1 вие се биете с ЛеЧък който ви побеждава няколко пъти докато се стигне през MI2 до MI3 В нея вие успявате да пратите ЛеЧък в ада през портите на ада Big Whoop намиращи се под лунапарка на Мънки Айлънд.
В четвъртата ЛеЧък се връща но вие пак го натупвате здравата. Казах че играта няма нищо общо с познатите ни пиратски игри. ТАКА Е. В нея вие не можете да умрете. Целта ви е да следвате мисиите си които не са тчоно определени но се подразбира какво трябва да направите от диалозите с другите герои или собствените ви наблюдения . Когато разберете вие почвате да обикаляте дадена зона докато се справите с всички сложни работи и успеете да минете Act-a си. Точно така-играта е раздеелена на актове в които вие правите различни неща и сте на различни места във всеки акт. Иначе как изпълнявате актовете. Ами навсякъде около вас има какво ли не-предмети,хора,гори,градове. Можете да изследвате на глас всеки предмет или място и да вземете или изядете,изпиййте , изстреляте нещо което е подходящо. Комбинирайки различни предмети , хора и места както и дълги пръскащи ви от смях диалози вие напредвате. ТАКА Е Играта си е чиста комедия. Вие сте в 16-- година а героят ви има ЛАН карта за комп.минава през магистрали,лунапаркове,кафенета,ползва магия и оръдия с ГПС у факс модеми. Заливайки се от смях и разгадавайки мистериите вие напредвате през островите от зоната Tri-Island

Скоро се очаква и петата част да излезе.

С две думи за МИ ви трябват логика и то доста ( някои загадки си ги бива), позитивно настроение,време и желание за доста смях!!!!


http://www.worldofmi.com/

Monkey Island Mi1cov10

Monkey Island Mi2cov10

Monkey Island Curse_10

Monkey Island Escape10
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 9:01 pm

Ха да ве, като дето ти си умрял и почва гейм оувър и излизат надписите и изведнъж почва "хей айм нот дай" и всичко се връща и не си мъртъв.Колко съм се смял на тваа.
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 9:51 pm

Играл ли сия?! НЕ знаех.

Да кажа сега нещо важно. Много е лоша графиката на игра 1. УЖАС

Обаче в линка който дадох има комикси. В единия героите и въобще всичко е нарисувано като в в игра 3-тоест СТРАХОТНО. А комикса е по първа игра

Много е интересно. Препоръчвам ви да влезете и да прочетете-хем ще разберете историята хем ще се накефите на хубавите картинки.

Само дето комикса не е целия а само на първи акт но пак е много дълъг и як. Прочетете го!

АКо искате да я играете, си вземете само 3 и 4. Другите са с много кофти графика макар че са ужасно интересни. Ако обаче икстае да изиграете всичките ще се накефите на МАХ.

Ако искате да играете четвъртата в която вече можете да плавате свободно между островите и графиката е много супер добра няма да сгрешите.

НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПЪРВО ИЗИГРАЙТЕ 3-ката. 4 е много трудна а не е приятно като 1000 часа се блъскате над една загадка. Иначе четвъртата е и най смешна. Аз съм се пръскал с диалозите.

ПП Този при който "умираш" се казва Стан. Той участва във всички игри. На едната е погребален агент и застраховател,на другата има фирма за предишно притежавани кораби а ана четворката има пица, ресторант за бургери, кафе-машина и мексикански ресторант.
Всъщност преди да "умрете" на 3 трябва да докажете по много сложен начин че сте част от фамилията Добра Супа за да ви погребат в семейната гробница откъдето да вземете "Истинския Пръстен" , за да може да ви издадат смъртен акт с който да удостоверите на Стан че сте умрели и да ви даде той застраховката с която да платите за да влезете в игра на покер.
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 9:02 am

Тц, тц ти ми го разказа, аз само си го спомних.Аз сега ако почна да я играя, няма да ми е интересно.Вече знам че трябва да отговарям "биеш се като крава" и да правя точки с въглени, за да подпаля вражески кораб Sad
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:12 pm

ГЛОСТИ. ТОВА с каравата е на cutscene i е грешно

Има около 30 обиди които трябва да ползваш и които не съм ти ги казвал.

Това с въглена и първото действиер което правиш на 4. Няма какво да ти се развали толкова!!!!
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:17 pm

играта готина ли е ако е яка ми кажете от каде мога да я сфаля те почти сички тракери ги затвориха които знам
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:19 pm

АМи приочети рев=то и ше разбереш. За даунлоуд не знам. Аз хи имам от един приятел
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 1:23 pm

не тая нема да я сфалям остави видях една много яка каде си я пуснал като реална е ше зема да я истегля
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 3:10 pm

Що бе тая е по различна-доста по различна от другите игри. Знаеш англиски и ще се заливаш от смях!!
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeСря Мар 14, 2007 5:01 pm

не намерих друга тази ще я зарежа
Върнете се в началото Go down
Ivelin4eto
Моряк
Моряк
Ivelin4eto


Female
Брой мнения : 36
Localisation : Безсмъртната гора
Emploi : Елф
Loisirs : Kill Bill
Registration date : 18.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 2:53 pm

Охоооо тая тема що съм я изпуснала. Та как мога да забравя любимия Гайбръш Трийпууд и неговата любима Илейн Марли, смрадливия Ле Чък и сладкия Уоли. Тази игрица съм я джиткала. Брат ми я изтегли ама не чатна нищо и тъкмо да я изтрие и аз го спрях. Заиграх се стана ми интересно и изиграх 3 и 4. Много се мисли ама и е смешно и то доста.

БТВ главния герой на играта е прототип на Джак Спароу!
Върнете се в началото Go down
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 5:47 pm

Хм, това за джак не го знаех.Интересно защо на барбоса не му горя брадата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ivelin4eto
Моряк
Моряк
Ivelin4eto


Female
Брой мнения : 36
Localisation : Безсмъртната гора
Emploi : Елф
Loisirs : Kill Bill
Registration date : 18.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 5:51 pm

Ами то КП си е малко копие на тая игра.
Скелетите и всичко останало го има и в играта.

Иначе за въпроса ти-ми лечък в началото е вонливо зомби. Като умира за втори път и се съживява е с горяща брада!
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 6:50 pm

Права си на МАХ Иве. СУпер че си я играла.

БТВ

Обява:
Който икса саундтрака на играта и една яка пиратска песен от същата игра да ме търси по скайп!
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
Sponsored content





Monkey Island Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Monkey Island   Monkey Island Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Monkey Island
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Port Royale.Bg :: Ветроходството в киното,книгите и игрите :: Ветроходството в игрите-
Идете на: