Port Royale.Bg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Port Royale.Bg

Добре дошли в пристанището отворено за всички фенове на яхти и ветроходи
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Port Royal 2

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Фев 22, 2007 3:47 pm

Изграждате репутацията си, строите ферми и плантации, формирате търговски маршрути през множеството градове. Пазете се от пиратите с лоша слава, които се спотайват и дебнат как да ви измамят и да ви вземат безценния товар!

Отплавайте на своето пътeшествие на Карибите. Търговията, откритията и пиратството процъфтяват в Новия свят, докато вие се борите за надмощие с четирите велики нации.

Станетет корсар по нареждане на правителството! Заграбвайте и завземайте градовете на своите врагове. Наберете внушителна флота и бихте могли дори да ударите първи пиратите! По време на морските битки всички кораби, повреди, дим и пламтящи залпове се изобразяват в зашеметяващо реалистични 3D образи.

Една наистина завладяваща игра.Вече от цяла година я играя и не ми омръзва.Все намирам нещо ново,още по яко от предното.Имам една игра(в смисъл play не game) дето я почнах още в началото като получих тази игра и още я играя.Пазя й всичките сейвове.Вече до такава степен съм се развил че направо владея карибите-имам около 40 автоматични конвоя които съм настроил да търгуват под мое командване и да ми тъпчат касата.Теи конвои сам си ги сътавял 1 по един.ПЪРВО набавям кораби за конвоя и ги разделям на военни и търговски,после набавям оръдия.амуниции и моряци-бойци за военните и накрая дигам левела на капитана и като достигна подходящия левел на капитана на този конвой кйто ми дава право да го настроя за автоматчина търговия му избирам маршрута(ротиино посещаване на определени градов) и го пискам сам да търгува за мен като той се бие,търгува и поправя сам.КЕФ.Отделно имам конвои за бъзри пиратски напдаения за ограбване на англичаните тъй като аз съм буканер на страната на Холандия срещу АНглия и се гавря с англия без да ми сваля репутацията освен в англия.Сценария който съм избрал е такъв но аз просто не му изпълнявам последната мисия и си играя на фрии все едно като напдам Англия до безкрай.Отделно нападам градове,пирати и изпълнявам мисии.Имам 10 града в които имама плантации и сто други сгради и фабрики и т.н. Имам си и жена която ми дава яко търговско инфо.Нападм и пирати,вземама си парите за главата им и вобще се кефя на живота.Опитайте и вие играта-ще ви хареса

Port Royal 2 59944510
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
jacksparrow
Pirate Captain
Pirate Captain
jacksparrow


Брой мнения : 217
Age : 33
Registration date : 10.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Фев 22, 2007 8:26 pm

Cooooooool
Ебаси спама.
Изглежда добра има лия в замундата?
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 6:19 pm

Ох незнам.Имаше я в датат ама след като вече махнаха торентите.На мен ми я дадоха така че незнам дали я има по тракерите.Потърси.
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 2:27 am

хахаха ето и от каде е зето името Very Happy а и то почти сички торент тракери ги закриха
Върнете се в началото Go down
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 8:55 am

Името не е взето от играта, а от известния грат, онищожен от пирати.
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 12:57 pm

Градът е съществувал РЕАЛНО. В КП 2 го има. В играта Порт роял го има. Не е унищожен от пирати а е три пъти събарян от земетресения и затова сега е просто едно малко градче
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 1:04 pm

The_Admiral написа:
Името не е взето от играта, а от известния грат, онищожен от пирати.
да ама е същото ПортРоуале е готино име за форума и си отива
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 1:13 pm

Ми да. Хем Роял хем напомня за пирати
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
ShadowMan
Навигатор
Навигатор
ShadowMan


Male
Брой мнения : 241
Age : 32
Localisation : оф и аз незнам къде съм
Emploi : Лай иу Шът Тне Фък Ъп
Loisirs : Pirates Of The Caribbean,Spider-Man
Registration date : 14.03.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 1:27 pm

дам то си подхожда на форума поне мое мнение че е много яко добре че не сте го измислили КП
Върнете се в началото Go down
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeПет Юни 01, 2007 6:21 pm

Някой да даде линк за даунлоад, че в замундата няма никакви сийдъри.
Върнете се в началото Go down
Ship of the line
Върховен Адмирал
Върховен Адмирал
Ship of the line


Male
Брой мнения : 621
Age : 32
Localisation : На регата с "Шедар"
Emploi : Ветроходец
Loisirs : Яхти, кораби, Стар Уорс, Литература
Registration date : 08.01.2007

Character sheet
Професия::
Ранк::

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeСъб Юни 09, 2007 6:50 pm

E коце след като вече я имаш и ти тръгна и вече си поиграл предполагам ще си кажеш ли мнението? Че е трудна играта трудна е, не само откъм управление на всички менюта и десетките опции за най-различни неща но и откъм самото игране-битки, геймплей,стратегия, търговия, експириънс и т.н! Но като свикнеш веднъж ти става много приятно и забавно!

Та кажи си мнението-свикна ли й вече поне малко или още ти се струва трудно управлението на безброй опциите! Хубаво е че в началото докато не си още станал богат не ти трябва да управляваш всички опции а само 20-30! После като станеш богат става голяма сложнотия но дотогава си викнал вече!

Самата игра кефи ли те! Днеска като оправяхме инсталирането и аз се зарибих и пак я играя ся! Ще ви пусна малко шотове да видите че съм нещо като Бекет-господар на Карибите и ловец на пирати.
От известно време стигнах ранга Комодор-а затова трябва да игаеш ХИПЕР МНОГО!!!!!

АКо някой иска да играе има я в замунадата. За да я инсталнете ви трябват Deamon Tools. Тях можете да ги дръпнете безплатно! АКо имате труднсоти в инсталирането ( което става за два клика с туулса) ме търсете в скайп! Самата игра се плейка на виртуален диск и даже няма сетъп макар че моято версия си беше със сетъп но от заминадата не е!
Върнете се в началото Go down
https://portroyalebg.bulgarianforum.net/index.htm
The_Admiral
Адмирал
Адмирал
The_Admiral


Male
Брой мнения : 375
Age : 31
Registration date : 11.01.2007

Character sheet
Професия:: Адмирал
Ранк:: Адмирал

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeНед Юни 10, 2007 9:09 am

Хмм играта ми се струва лесна.Не че са лесни мисийте, самото управление и стратегия е лесна.Но пък мисийте са много трудни сами по себе си за изпълнение.Играта е много интересна, битките къртят, въпреки че си има цака, винаги астакуваш кораби с по малък екипаж, и го взимаш директно на бордаж, без да го повреждаш.Нали хората са ти безплатни, няма значение колко са загубите.

Не ми харесва че капитана иска толкова много пари.Мислийте искат много пътуване, та винаги след мисия, когато кораба ми се нуждае от поправка, не мога да го поправя, защотот парите ми са на минус.

Само не разбирам какво представляват всъщност сценарийте.Те са просто един статичен избор на начало.Взимаш мисий, от губернатора или от някой в кръчмта и ги изпълняваш докато ти писне.

А още нещо, сценария дето трябва да си построиш град, значи качих лоялноста с испания, като разбих два френски конвоя, после отидох при губернатора, той ме прати в порт роял, там ми казаха да построя град близко до френските или нещо от сорта.Е сега как и де да го построя този град?

И как мога да нападна град, по суша или по море?
Върнете се в началото Go down
TheSmoKeR
Юнга
Юнга
TheSmoKeR


Брой мнения : 1
Registration date : 31.05.2008

Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitimeСъб Май 31, 2008 1:02 pm

Здравейте.Играта Port Royale я бях играл отдавна и от 1 месец я търся.Накрая я намерих в замунда тръгнах да я свалям,стигнах до 80% но почти няма сийд.От други тракери исках да сваля но международната ми скорост е не много добра и има да я свалям 1 седмица.Ако някой я има и я качи в дата.бг ще съм много благодарен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Port Royal 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Port Royal 2   Port Royal 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Port Royal 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Port Royale Bg Pirate Examination

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Port Royale.Bg :: Ветроходството в киното,книгите и игрите :: Ветроходството в игрите-
Идете на: